MSI Thin 15 B12UC
2200,00 ₾ Original price was: 2200,00 ₾.1999,00 ₾Current price is: 1999,00 ₾.
SKU: 7077
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | MSI |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 / 1080 144Hz |
| Processor | INTEL CORE i5-12450H 2.0 GHZ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Capacity | SSD 1 TB |
| GPU | NVIDIA RTX 3050 4 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Condition | ახალი (უყუთოდ) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops





