Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | MSI |
|---|---|
| Screen Size | 16-inch FULL HD 1920 / 1200 144 Hz |
| Processor | INTEL CORE i7-14650HX 2.2 GHZ 24 Core |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Capacity | 1 TB NVMe GEN 4 |
| GPU | NVIDIA RTX 4060 8 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| Condition | ახალი (ყუთით) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops







