Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Screen Size | 14.0 HD 1366 x 768 |
| Processor | INTEL CORE i5-4300U 2.5 GHZ |
| RAM | 8 GB DDR3L |
| Capacity | 256 GB |
| GPU | INTEL HD 1 GB |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 10 (Licensed) |
| Condition | Used |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Screen Size | 14.0 HD 1366 x 768 |
| Processor | INTEL CORE i5-4300U 2.5 GHZ |
| RAM | 8 GB DDR3L |
| Capacity | 256 GB |
| GPU | INTEL HD 1 GB |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 10 (Licensed) |
| Condition | Used |