LENOVO ThinkPad T15 Gen 1
1299,00 ₾ Original price was: 1299,00 ₾.1169,00 ₾Current price is: 1169,00 ₾.
In Stock
SKU: 7087
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 / 1080 |
| Processor | INTEL CORE i7-10510U 2.3 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Capacity | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA MX330 2 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops







