Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Screen Size | 14.0 FULL HD 1920 / 1080 |
| Processor | INTEL CORE i5-10210U 2.1 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Capacity | 256 GB NVMe |
| GPU | INTEL UHD 1 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops










