HP Zbook Fyrefly 15 G7
1199,00 ₾ Original price was: 1199,00 ₾.1079,00 ₾Current price is: 1079,00 ₾.
SKU: 6090
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 x 1080 |
| Processor | INTEL CORE i5-10210U 2.1 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Capacity | 512 GB M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro P520 4 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Condition | Used |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops







