Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 16-inch FULL HD 1920 / 1200 |
| Processor | INTEL CORE i7-1365U 1.8 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Capacity | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A500 4 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Condition | Used |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops







