HP Victus Gaming 15-fa2000nr
3300,00 ₾ Original price was: 3300,00 ₾.2899,00 ₾Current price is: 2899,00 ₾.
In Stock
SKU: 7086
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 / 1080 144 Hz |
| Processor | AMD Ryzen 7 – 8845HS 3.8 GHZ 16 Core |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Capacity | 1 TB NVMe GEN 4 |
| GPU | NVIDIA RTX 4060 8 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Keyboard light | Yes |
| Condition | ახალი (უყუთოდ) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops





