Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 x 1080 |
| Processor | INTEL CORE i5-1145G7 2.8 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Capacity | 512 GB NVMe |
| GPU | INTEL Iris Xe 1 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops









