HP ProBook 450 G3
570,00 ₾ Original price was: 570,00 ₾.530,00 ₾Current price is: 530,00 ₾.
SKU: 6080
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 15.6 FULL HD 1920 x 1080 |
| Processor | INTEL CORE i7-6500 2.6 GHZ |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Capacity | 256 GB |
| GPU | intel HD 520 1 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 10 (Licensed) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops









