Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 14.0 HD 1366 x 768 |
| Processor | INTEL CORE i5-6300U 2.5 GHZ |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Capacity | 256 GB M.2 |
| GPU | INTEL HD 1 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 10 (Licensed) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 14.0 HD 1366 x 768 |
| Processor | INTEL CORE i5-6300U 2.5 GHZ |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Capacity | 256 GB M.2 |
| GPU | INTEL HD 1 GB |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 10 (Licensed) |