DELL Latitude 7420 P135G
1400,00 ₾ Original price was: 1400,00 ₾.1099,00 ₾Current price is: 1099,00 ₾.
In Stock
SKU: 7085
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | DELL |
|---|---|
| Screen Size | 14-inch 4K 3840 / 2160 |
| Processor | INTEL CORE i7-1185G7 3.0 GHZ |
| RAM | 32 GB DDR4+ 3733MHz |
| Capacity | 512 GB NVMe |
| GPU | INTEL Iris Xe |
| Battery | Working |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Condition | მეორადი (ახალივით) |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops





