ACER Aspire 14 AI A14-52M
2499,00 ₾ Original price was: 2499,00 ₾.1799,00 ₾Current price is: 1799,00 ₾.
In Stock
SKU: 7084
Category: Laptops
Facebook
Telegram
WhatsApp
Free Delivery
Warranty
Gift
| Brand | ACER |
|---|---|
| Screen Size | 14-inch FULL HD 1920 / 1200 OLED |
| Processor | INTEL Core Ultra 5 – 226V 2.1 GHZ |
| RAM | 16 GB DDR5 8533 H |
| Capacity | 512 GB NVMe |
| GPU | Intel Arc 130V GPU (8 GB ) |
| Adapter | Yes |
| System | Windows 11 (Licensed) |
| Condition | New |
Laptops
Laptops
Laptops
Laptops





